HISENSE ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ HESCM15DBK
SKU: 101.105.117.015
2000 TL Üzeri Siparişlerde
ÜCRETSİZ KARGO
16 People watching this product now!
Ödeme Kanalları:
Teslimat: Tahmini 1-5 Gün içerisinde Evinize Teslim ​
Özellikler
Paslanmaz çelik gövde
Düğme Kontrolü
Kahve hazırlama modu Ground
Su kabı kapasitesi 1,5 litre
TEKNİK BİLGİLER
Pompa basıncı 15 bar Frekans 50 Hz
Ölçüler (G×Y×D)
27,4 × 30 × 27,2 cm
Net ağırlık 3,6 kg
Nominal güç 1100 W