Genel Bakış
Geri ödeme ve iade politikamız 15 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 15 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Bazı mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca özel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

Ek iade edilemeyen öğeler:

Hediye Kartları
İndirilebilir yazılım ürünleri
Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri
İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Değişim ve Bakiye ile alışveriş

Değişim karşılığı sitemizde kullanılmak üzere sizlere kupon tanımlanır. Kupon ile yapacağınız ödemelerde ilk siparişiniz ve kupon tutarınız Ücretsiz kargoyu karşılıyorsa ilk siparişiniz ücretsiz kargodan yararlanacaktır. Bakiye ile ödeyeceğiniz siparişlerde 2. siparişleriniz bakiye tutarını aşmıyorsa kargo ücreti yansıtılacaktır. Eğer 2.cil siparişiniz bakiye ve ekstra ödeyeceğiniz tutarın toplamı ücretsiz kargo tutarına eşit veya büyük ise ücretsiz kargodan yararlanabilirsiniz. 

Geç veya eksik geri ödemeler
Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme gönderilmeden önce genellikle biraz işlem süresi vardır.

Tüm bunları yapmanıza rağmen geri ödemenizi henüz almadıysanız lütfen destek@teknolojikibris.com adresinden bizimle iletişime geçin.

satış öğeleri
Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

takaslar
Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize destek@teknolojikibris.com adresinden bir e-posta gönderin ve öğenizi şu adrese gönderin: {fiziksel adres}.

Hediyeler
Öğe, satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiyse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındığında, size bir hediye sertifikası gönderilecektir.

Öğe satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren kişi siparişi size daha sonra vermek üzere kendisine göndermişse, hediyeyi verene geri ödeme göndeririz ve hediyeyi veren kişi iadenizi öğrenir.

Nakliye iadeleri
Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız: {fiziksel adres}.

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye maliyeti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirdiğiniz ürünün size ulaşma süresi değişiklik gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için destek@teknolojikibris.com adresinden bize ulaşın.